Łazienka w ciemnej tonacji ze złotymi elementami

Salon z aneksem kuchennym

Projekt pokoju dla Chłopca w wieku wczesnoszkolnym

Projekt pokoju dla Chłopców

Sypialnia w stylu Glamour

Projekt pokoju

Projekt apartamentu

Celem Inwestora było stworzenie wnętrza eleganckiego, a zarazem przytulnego. Szarość, biel oraz drewno w ciepłej tonacji to elementy, dzięki którym osiągnęliśmy ten cel.

Łazienka

Projekt łazienki z użyciem płytek ze wzorem marmuru. Mocno zaznaczona strefa kąpielowa w dużo ciemniejszej tonacji płytek. Elementem ocieplającym jest zabudowa WC w kolorze ciepłego drewna oraz wisząca biało drewniana szafka pod umywalkę

Łazienka

Pokój Nastolatki

Łazienka

Projekt łazienki, WC oraz przedpokoju

Mieszkanie – szarości i biel

Dom

Salon z Aneksem

Salon z aneksem kuchennym w stonowanej barwie, w której przeważa biel oraz elementy drewna. Wyrazisty żółty fotel, płyty betonowe na ścianie RTV oraz element czarnej ściany z lustrami  podkreślają nowoczesny charakter wnętrza.

Łazienka

Biel, drewno oraz płytki z dekorem pozwoliły na stworzenie wyjątkowo przytulnej łazienki.

Biuro

Biuro – niestandardowe, ale skoro już spędzamy większość czasu w pracy to należy ten czas spędzać przyjemnie. Ściana „betonowa” z fugami z 14 karatowym złotem robi wrażenie. Ponadto odważne, wyraźne kolory ścian oraz wyjątkowa tapeta stworzyły niepowtarzalny klimat.

Kuchnia

Propozycji było sporo, ale to jest najważniejsze, żeby upewnić się w swoim wyborze. Temat dotyczył kuchni. Kolory przewodnie to biel, czerń oraz Dąb Lancelot. Wszelkie kombinacje doprowadziły Nas do wyboru! Ponadczasowa biel, czerń pozostała w sprzętach i oczywiście ciepły Dąb Lancelot pozostał w większej części.

Hol

Zabudowa holu. Znacząco mniejsza część domu jak i mieszkania, jednak równie ważna. Projekt, wizualizacja jak i również pełen projekt wnętrza szafy pozostaje po naszej stronie.

Kuchnia

W ostatnim czasie króluje biała kuchnia z drewnianym blatem – tutaj dodaliśmy panel szklany z niebanalnym złotym wzorem.

Łazienka

Duża i mała łazienka w jednym domu. Ważne jest, żeby zachować ich jednolity charakter. Szarość i wplątana w nią srebrna mozaika.

Łazienka

Na życzenie Inwestora łazienka z wolno stojącą wanną, elementem butelkowej zieleni i szarości – tak więc stworzyliśmy podświetlaną ścianę z tapetą w zielone palmy z dodatkami złota. Szare kafle w większym formacie, elementy antracytu. Duże lustro powiększające przestrzeń oraz blat szafki w kolorze ciepłego drewna.

Łazienka

Łazienka w kolorystyce betonu i drewna. Największym jej atutem jest szkoło nad wanną z niesamowitą grafiką oraz podświetlana ściana z lustrem.

Łazienka

Łazienka – biel i drewno, jednak żeby trochę dodać akcentu zaproponowaliśmy biały dekor z ciekawym wzorem. Mało metrażu, ale zachowaliśmy funkcjonalność, w tym pralkę i kabinę prysznicową,

Kuchnia

Biała kuchnia na wysoki połysk w połączeniu z ciepłym drewnem oraz szarym panelem kuchennym. Duży blat w kuchni stanowi miejsce jadalniane, co daje oszczędność miejsca przy małym metrażu mieszkania.

Mieszkanie

Metamorfoza mieszkania dwupokojowego z osobną kuchnią oraz łazienką i WC. Pokój nastolatka, pokój dzienny stanowiący sypialnię oraz kuchnia – wszystko w nowoczesnym stylu.

Pokój Dzieci

Projekt pokoju Dzieci.
Nietypowy – z jednego pomieszczenia musieliśmy wydzielić przestrzeń dla Nastolatki oraz Jej dwóch Braci w wieku wczesnoszkolnym.

Mieszkanie 40mkw

Wnętrze spokojne – biel, szarość i jasne drewno przeplata się z wyraźnym kolorem. Wzrok głównie przyciąga tapeta w salonie – z bliska wygląda jak obraz malowany na płótnie.

Płytki ceramiczne pomiędzy szafkami kuchennymi w unikatowym wzorze również stanowią ciekawy element całej kompozycji.

Mieszkanie 32mkw

Sypialnia z wydzieloną strefą biurową

Łazienka z wolnostojącą wanną

© Copyright - Piękne Historie - Profesjonalna aranżacja wnętrz