Zajmujemy się projektowaniem wnętrz dostosowanych do Twoich indywidualnych potrzeb. Realizujemy projekty zarówno małe np. aranżacja małego pokoju lub łazienki jak i duże np. kompleksowa aranżacja mieszkania lub domu. Dla nas najważniejsze jest to ze byś Ty czul się dobrze we własnym wnętrzu, a my nie będziemy Ci nic narzucać.Jesteśmy po to aby doradzić i podpowiedzieć. Nie boimy się żadnych wyzwań. Każde wnętrze Tworzy jedyną  i niepowtarzalną historię nas samych dlatego też postarajmy się napisać tę opowieść razem.
Małgorzata Żukowska

Małgorzata Żukowska

gosia@pieknehistorie.pl

Z wykształcenia Inżynier Ochrony Środowiska. Jednak od zawsze jej prawdziwym zamiłowaniem było projektowanie wnętrz. Jej celem jest uszczęśliwianie ludzi, a uważa, że możne go osiągnąć poprzez kreowanie pięknych przestrzeni.
Znajdując czas na relaks najchętniej uczestniczy w jazdach typu off-Road.

Barbara Pietruszewska

Barbara Pietruszewska

barbara@pieknehistorie.pl

Z wykształcenia Psycholog - Terapeuta, z zamiłowania kreator wnętrz. W swojej pracy łączy obie umiejętności – psychologię oraz aranżację wnętrz. Wierzy, iż poprzez odpowiednio zaaranżowaną przestrzeń potrafi uleczyć duszę i psychikę człowieka, opisując to jako „terapię wnętrz”.
W wolnych chwilach oddaje się swojej pasji - jeździectwu.