Projekt apartamentu

Celem Inwestora było stworzenie wnętrza eleganckiego, a zarazem przytulnego. Szarość, biel oraz drewno w ciepłej tonacji to elementy, dzięki którym osiągnęliśmy ten cel.

Łazienka

Projekt łazienki z użyciem płytek ze wzorem marmuru. Mocno zaznaczona strefa kąpielowa w dużo ciemniejszej tonacji płytek. Elementem ocieplającym jest zabudowa WC w kolorze ciepłego drewna oraz wisząca biało drewniana szafka pod umywalkę

Biała łazienka

Projekt łazienki utrzymany w białej kolorystyce z przepiękną, niebieską mozaiką, przeplatające się nawzajem. Ponadto ciekawym i prostym do wykorzystania pomysłem na powiększenie przestrzeni jest duże lustro.

Salon z aneksem kuchennym

Salon z aneksem kuchennym w stylu nowoczesnym. Pomimo małego metrażu, dzięki utrzymaniu wnętrza w białej kolorystyce zostało one rozjaśnione, stanowiąc idealne uzupełnienie dla ściany w kolorze szarym. Tapeta 3D o ciekawym wzorze również spowodowała efekt powiększenia przestrzeni. Jednakże, aby urozmaicić salon dodaliśmy żółtą kanapę oraz ciekawe lampy wiszące.

Salon z Aneksem

Salon z aneksem kuchennym w stonowanej barwie, w której przeważa szarości, biel oraz elementy drewna. Kanapa oraz dodatki o wyrazistym, żółtym kolorze podkreślają nowoczesny charakter wnętrza.

Przedpokój

Propozycja jak szybko, w łatwy sposób oraz przede wszystkim tanio odmienić mały przedpokój.

Łazienka

Propozycja aranżacji niedużej łazienki mieszczącej wannę jak i kabinę prysznicową w jasnej kolorystyce złamanej czarną zabudową oraz ciepłym drewnem.

Salon z kuchnią w domu jednorodzinnym

Aranżacja salonu z kuchnią w różnej tonacji koloru szarego, przełamana żółty akcentem.

© Copyright - Piękne Historie - Profesjonalna aranżacja wnętrz